Přeskočit na obsah

Letní tábor 2023


PŘIHLÁŠKY NA LETNÍ TÁBOR JSOU POZASTAVENY, Z DŮVODU NAPLNĚNÍ KAPACITY!

V případě zájmu můžete přihlášku podat, ale budete vedeni jako náhradníci.

Děkujeme za vaši přízeň, Bára a Kuba
Vážení přátelé, milí táborníci! Jsme zpět! Po dvouleté pauze, kdy se nám, z různých důvodů, nepodařilo tábor uspořádat, a také vzhledem k vašemu velkému zájmu, pořádá Geologický korespondenční seminář Kamenožrout, za podpory geologické sekce Přírodovědecké fakulty UK, již 7. ročník
Letního tábora s Kamenožroutem!

LETNÍ TÁBOR S KAMENOŽROUTEM 2023
ANEB Z HLUBIN ZEMĚ AŽ NA NEJVYŠŠÍ VRCHOL

   

Doma jsme strávili více času, než by bylo zdrávo a právě letos v létě nastává čas odpočinout si od rodičů a dát rodičům možnost odpočinout si, alespoň na týden, od vás 🙂  Jste připraveni na další dávku zážitků, které pro Vás máme každoročně naplánované? V tom případě s námi vyrazte, již po šesté, na týdenní putování za poznáváním krás naší země, především našich nejvyšších hor Krkonoš, i s nahlédnutím k našim severním sousedům.V termínu  od 10. do 14. července 2023 pořádáme již 7. ročník “LETNÍHO TÁBORA S KAMENOŽROUTEM 2023 ANEB Z HLUBIN ZEMĚ AŽ NA NEJVYŠŠÍ VRCHOL”.   Program bude mít v letošním roce širší záběr. Zaměříme se nejen na geologii a geomorfologii pohoří Krkonoš a na aplikaci těchto oborů v praxi a v terénu, ale také na geobotaniku a zoologii. Navštívíme např. bývalé uranové doly v Polských Kowarech, s odborníky ze Správy Krkonošského národního parku zavítáme do míst u nás ojedinělé krkonošské tundry, vyšplháme na nejvyšší vrchol České republiky, se zaměstnanci Safari Parku Dvůr Králové nakoukneme pod pokličku chovu především afrických zvířat a mnoho dalšího.

 


Tábor proběhne pod vedením zaměstnanců Přírodovědecké fakulty UK, ve spolupráci s odborníky ze Správy Krkonošského národního parku. Tábor je pobytový (pondělí – pátek). Celý týden se budeme pohybovat po Krkonošském národním parku, cestou na tábor a poté cestou domů navštívíme Safari park Dvůr Králové nad Labem a Park Mirakulum v Milovicích. 

Letní tábor je určen dětem ve věku 8 – 14 let (mladší děti po individuální domluvě s rodiči) a jeho cena činí 6 000,-/osoba/týden. Kapacita je omezena na 25 dětí! S přihláškami neváhejte :)!  

Zde naleznete i přihlášku.  Registrace je již spuštěna!
NA VIDĚNOU A PROŽITÍ SPOLEČNÝCH ZÁŽITKŮ SE TĚŠÍ   Bára a Kuba
koordinátoři Korespondenčního semináře Kamenožrout kamenozrout@natur.cuni.cz

         
Facebook

Twitter

Youtube