Stáže na PřF UK

Stali jste se úspěšným řešitelem Geologického korespondenčního semináře Kamenožrout, uvažujete o studiu na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy  a rádi byste věděli předem „do čeho jdete?“

fakulta

Tak právě Vy máte jedinečnou možnost stát se na několik dní naším stážistou. Geologický korespondenční seminář Kamenožrout a Přírodovědecká fakulta UK umožňuje vybraným studentům zažít vysokoškolský život ještě před jejich nástupem na samotné studium. Studenti jsou tak zapojeni do běžného chodu fakulty, mají možnost navštívit některé přednášky, jsou seznámeni s přístroji, které mají fakultní odborníci k dispozici a s prací na nich. Je jim umožněn přístup do geologické knihovny a mají tak možnost seznámit se s vyhledávání a dostupností zdrojů pro jejich budoucí práci.

sonda-orezany

V neposlední řadě je možné navštívit vybraná pracoviště Akademie věd ČR.

Po celou dobu stáže je student pod „opatrovnictvím“ koordinátorů korespondenčního semináře.

Rozhovor s naší stážistkou Janou Macháčkovou naleznete ZDE.

Pro více informací o možnosti absolvování stáže na PřF UK nás neváhejte kontaktovat na email: kamenozrout@natur.cuni.cz