červenec, 2022

11čecCelý den156. LETNÍ TÁBOR S KAMENOŽROUTEM 2022 ANEB Z HLUBIN ZEMĚ AŽ NA NEJVYŠŠÍ VRCHOL

Vážení přátelé, příznivci Přírodovědecké fakulty UK a našich dětských letních táborů s Kamenožroutem, milí táborníci!

Jsme zpět! Po dlouhých a vleklých omezeních máme naději, že se můžeme všichni opět svobodně nadechnout čerstvého vzduchu a hlavně, že se nás opět může sejít víc, než čtyři u stolu :) Ale jelikož my jsme jedna velká rodina  a také  na základě velkého množství dotazů z vaší strany,  po roční pauze opět pořádáme již 6. ročník Letního tábora s Kamenožroutem konaného v termínu 11. - 15. července 2022!

Tábor je určen dětem ve věku 8 – 14 let (mladší děti po individuální domluvě s rodiči) se zvýšeným zájmem o přírodní vědy (geologii, biologii, geografii a jim příbuzné obory) a jeho cena činí 6 000,-/osoba/týden (obědy v restauraci nebo obědové balíčky, svačiny, pitný režim, ubytování na chalupě FTVS v Horní Malé Úpě vč. polopenze, pronájem autobusu po celou dobu trvání akce, vstupné (Safari park, Park Milovice, doly v Polsku, lanovka).

Počet účastníků tábora je omezen na 25 dětí!Proto s přihláškami neváhejte :)

Program bude mít v letošním roce širší záběr. Zaměříme se nejen na geologii a geomorfologii pohoří Krkonoš a na aplikaci těchto oborů v praxi a v terénu, ale také na geobotaniku a zoologii. Navštívíme např. bývalé uranové doly v Polských Kowarech, s odborníky ze Správy Krkonošského národního parku zavítáme do míst u nás ojedinělé krkonošské tundry, vyšplháme na nejvyšší vrchol České republiky, se zaměstnanci Safari Parku Dvůr Králové nakoukneme pod pokličku chovu především afrických zvířat a mnoho dalšího.

PROGRAM:

• 1. DEN 11. 7.: Safari Park Dvůr Králové - s průvodcem po zoo
  • 2. DEN 12. 7.: Poslední závod - Po stopách Hanče a Vrbaty
  • 3. DEN 13. 7.: Kowary, Polsko (park Miniatur, Kopalnia Podgórze- uranové doly)
  • 4. DEN 14. 7.: Až na vrcholky hor
  • 5. DEN 15. 7.: Park Mirakulum Milovice

Sraz účastníků tábora je v pondělí 11. července 2022 v 7:30 v budově Přírodovědecké fakulty, Velká paleontologická posluchárna (přízemí vlevo), Albertov 6, 128 00 Praha 2. Návrat na stejné místo v pátek 15. července 2022 cca v 17:00.

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ ZDE!

Přihlášku si, prosím, stáhněte a vyplňte ve svém PC (ne v online prostředí)! Vyplněnou a podepsanou přihlášku (elektronický podpis nebo scan celé podepsané přihlášky) zasílejte na email: kamenozrout@natur.cuni.cz

INFORMACE O ZPŮSOBU PLATBY A DALŠÍ POTŘEBNÉ DOKUMENTY OBDRŽÍTE SPOLEČNĚ S POTVRZENÍM PŘIJETÍ PŘIHLÁŠKY NA VÁŠ EMAIL!

TĚŠÍME SE NA VIDĚNOU NA TÁBOŘE! :)

Bára a Kuba

červenec 11 (Pondelí) - 15 (Pátek)

Mgr. Barbora Šejblovákamenozrout@natur.cuni.cz